Logo Eko Ostrowiec UM OSTROWIEC

bądź eko-logiczny

Aktualności

2015.06.29

Podsumowanie Programu

 

Podsumowanie konkursu „Program  promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” – edycja XII, 2015 r.

 

 

więcej

 

2015.06.29

Przypomnienie o obowiązku składania zbiorczych zestawień danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobach gospodarowania nimi oraz instalacjach i urządzeniach służących do odzysku i unieszkodliwiania odpadów.

więcej

 

2015.06.09

Kolejna edycja akcji ekologicznych realizowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w Kielcach.

 

1. "Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski" - edycja XII - 2015

 

2. „EKO OSTROWIEC” Kampania edukacyjno-informacyjna  dotycząca zapobiegania powstawaniu odpadów i właściwego postępowania z odpadami – edycja 2015.

 

więcej

 

2015.05.20

Wyniki konkursu na opracowanie koncepcji na „Zagospodarowanie elementami małej architektury i zielenią Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim”

więcej

 

2015.04.14

Drzewa z klimatem - odkrywaj mobilnie. Aplikacja „Drzewa z klimatem” Klubu Gaja przygotowana na urządzenia mobilne, przedstawia ciekawe przyrodniczo, historycznie i kulturowo drzewa w Polsce, a także atrakcje turystyczne oraz atlas drzew. Aplikacja adresowana jest do wszystkich miłośników przyrody i podróżników szukających ciekawych miejsc w naszym kraju. Można pobrać ją bezpłatnie w sklepie Google Play i App Store.

więcej

 

2015.03.20

Szanowni Państwo,

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego zaprasza do wzięcia  udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Ostrowiec Świętokrzyski” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko skutków realizacji tego Planu.

 

 

więcej

 

2015.03.16

Zaproszenie do udziału w konkursie
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji pt. "Zagospodarowanie elementami małej architektury i zielenią Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim".

więcej

 

2015.02.11

Zapraszamy do udziału w wirtualnym rejsie rzeką idealną

 
Klub Gaja zachęca do korzystania z interaktywnej animacji „Rzeka idealna”. Zimą, gdy pójście nad rzekę oraz obserwacja jej fauny i flory stają się trudne,  interaktywny rejs umożliwia zapoznanie się z gatunkami nadrzecznych roślin i zwierząt. Łatwa w obsłudze, barwna oraz ciekawa animacja pomaga także w lepszym zrozumieniu zagrożeń dotyczących rzek

 

więcej

 

2015.02.11

 

„Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski” – edycja 2015

 

Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim ogłosił kolejną edycję programu promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Ostrowiec Świętokrzyski – edycja XII.

 

więcej

 

2015.01.30

Nabór wniosków o udzielenie przez Gminę Ostrowiec Świętokrzyski dotacji celowej na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska polegającej na zmianie systemu ogrzewczego w budynkach położonych na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski.

 


więcej

 

 

do góry